Detaylar, Kurgu ve diş eti kanaması nasıl önlenir

Spesiyalist doktor Hat tedavisi ile kurtarılması mümkünse önce kurtarılma yoluna gidilmesi gerekiyor. En son çare olarak diş çekmi kuruluşlmalıdır.

hüseyin Hocam s.a beden apse yaptı şiş diş hekimine gittim ve boş dizinin karıninde diş eti olduğu ciğerin oraya eritici ilaç koydu suratim şmeseleti antibiyotik kullanıversiyon bu sağaltma kaç günde geçer…?

funda İyi gunler hocam benim sorunum henüz onceden hat yaptirdigim disimin etinin sismesi ne yapmaliyim bu keyfiyet da elan oncede olmustu antibiyotik kullandim duzeldi simdi tekrar kizariklik var

ıtır Hocam merhabalar, üst azı dişimin (elan önceden hat tedavisi uygulanmıştı) dolgusu düştü baya bir zamandır savsama ediyordum ne yazık ki son günlerde şişçilikkinlik oluştu kendi kendine indi bir elan oluştu zaman ferda giderim derken gene şnöbettiğini gördüm zaman elimle denetçi ederken bir anda patladı ve iltihap fışkırdı gıyabında da azıcık kanla çapraşık aktı familya hekimine kellevurdum takkadak bana Sulcid 375 yazdı fakat ben bu yıl 3 sefer penisilin ve türevi ilaç kullandım ilacı kullansam mı diş doktoruma gideceğim yalnız kullanmadan mı gitsem kullanıp mı gitsem bilemedim bir de bu iltihabın patlaması çok sakıncalı mı kana karışma kabilinden bir durumu var mı :S

evgin lutfen Iltihap olmasina ragmen dis rontgenide cekildim doktorum belki dolguyla kurtarabiliriz dedi.

hikmet Hocam selam. Ben dediğiniz üzere elden doktora gittim ve dişimi çektiler. Şuan zir çenemi sağ sola oynattiğimda üst çenemdeki çekilen dişin orasi aciyor. Ne yapmam gerekir?

Eylem Merhabalar dişim çok balkıyordu doktora gittim ve apse see this yapmış dedi.igne( antibiyotik)tedavisi verdi 10adet.ama ben 6mayıs zamanü taraf operasyonu olacağım dişteki apse geçmiş olur mu?

sevgili ekerl Doktor koca selam benim disim 2 sene once kanal tedavisi oldu 2 sene sonrasında agrıtıynet basladı aynı doktora gittim disimi actı dha sonra disim sisti disime biseyler sıkıcap duruyo her gittigmde kutuda sodyum yazyodu galiba dha snra sislik apseymis indi amma hala hekim bna antibiyotk vermedi nerdeyse 2 kamer evet disim ack geziyorm bikackere gecici kapattı gene sismeye baslaynca actı disimi suan ack disim lakin gine sisti agrıda var sizce dogrumu yapyo yoksa degistiryik mi doktorumu

hikmet Hocam merhaba. Benim sol ust ense disimde agri var. Abse veya 20 lik disimin cikmasindan supheleniyorum. Disimin orda sari bir sislik vardi ve bende o sisliği iğneyle patlatip icindeki siviyi cikardim amma hala agri devam ediyor ve sislik duruyor ne yapmam gerekir?

Mütehassıs hekim Tuzlu sutaş ile gargara yapabilirsiniz. Ama diş hekimine görünmenizde de see this here fayda vadır. Bir ilaç tedavisi önermiyorum.

Hazal Doktor koca merhabalar dişimde çürüme vardı. Doktorum bana kanal tedavisi olmam gerektiğini söyledi. Hat tedavisine çıbanladık amma sakat kaldı.

Mahir hekim iltihaplı diş ortadan kaldırıldıktan sonra müdafaa sistemi enfeksiyonu ortadan kaldırır

Uzman hekim Öncelikle bölgede iltihaplanma olup read more… olmadığı arama edilecek.. Kanal tedavisi olması gerekiyorsa baştan bir kanal tedavisi görebilirsiniz.

Spesiyalist doktor Niçin hiç diş hekimine gitmeyi denemediniz. Bölgede herhangi bir çürüme var mı ? İltihapların oluşumu devam ediyor mu ? Diş hekiminiz konu karşı sizi bilgilendirecek ve gerekli iyileştirme yöntemlerini başlangıçlatacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *