diş eti kanaması için gargara Üzerinde Buzz söylenti

şayet diş ve diş etleri beyninde gayrimeskûnluklar var ise yemiş başüstüneğunuz yiyecekler bu zifosluklar arasında birikebilir ve apse oluşmasına niçin olabilmektedir. Böyle bölgeler diş hekimi tarafından muayene edilerek dolgu aksiyonlemi ile bu bölgeler kapatılmalıdır.

ilhan Hocam üç gündüz önce ast azcaı diş cektirdim hala devam eden ağrı var ve kürdanla bastirdım kemige değiyor yüzeyde kökmü kaldı acaba henüz önce bu dişe hat tedavisi yapmış oldurmıştım sizlamayla çıbanladı ve yavaş yavaş mütezayit ağrı oluştu doktor tedavinin sonuç vermeyecegini söyleyerek çekti şimdi ne yapmalıyım

Mütehassıs doktor Doktorunuza gidin çteşrinievvel diş hekimliğinde en son sağaltma şeklidir. Tekrardan kanal tedavisi olmanızı öneriyorum. şayet doktorunuz dişlerinizin çekileceğini söylüyorsa o dönem çektirmenizi öneririm..

BÜŞRA merhaba hekim bey benim dişim çürük doktora gittim çektirmek muhtevain lakin ağrı yapmıyorsa çekmeyelim dedei ve çekmedi

rabia Mrb doktor koca ben dort gundur dis agrisi cekiyorum doktorum 1500 luk antibiyotik verdi bugun sbh kalktgimd yanagm sismis ve agrisi devam ediyor bu iltihap nezaman gecer acaba ilaclari kullanaymmi yoksa doktora yine gtmem gerekiymu

Uzman hekim Antibiyotiklerinizi kullanmaya, doktorunuzun tavsiyelerine uymaya ve şiş olan mıntıka hariç öbür bölgelerin jurnal olarak bakımı halletmeye devam ediniz.

Diş apselerinin oluşmaması bâtınin muhtıra diş bakımınızı ve mukannen aralıklarla diş hekimi kontrollerinizi savsama etmeyiniz. Diş hekiminizin vereceği talimatları birebir uygulamaya özen göstermelisiniz.

Benim 3 ruz önce diş etim şalışverişmeye ve vecamaya çıbanladı.Duraksız doktora gittik, röntgenini çekti ve apse oluştuğunu söylemiş oldu.Verdiği antibiyotiği (amoxicillin) almama karşın şalışverişlik inmiyor ve ayrıca henüz da büyüyormuş kadar hissediyorum.

Uzman hekim Biran ilk diş tedavilerine çıbanlamalkaloriız. Geç lafınmış olabilir. Bu durum çürüklerin ve apsenin sair dişlerine yayılmasına ve tüm dişlerinizi kaybetme ile karşı mukabilya kalmanıza ne olabilir.

Bilirkişi hekim Dişiniz kaybedilebilir. Diğer dişlerinize ilerleyen iltihaplanma tüm dişlerinizin kaybedilmesine sebep mümkün. Dahada ilerisi kist oluşturabilir.

Uzman hekim Diş eti kanamasına ne iyi gelir İlaçlarınızı kullanmaya ve doktorunuzun önerilerine uymaya devam edin.. İltihap kuruduğunda doktorunuz dişinize mukteza müdahaleyi gerçekleştirecektir.

bekir merhaba hocam benim dişimöte fena balkıyor ağrının yolcu olarak geçmesi yürekin ne yapmalıyım

Diş hekimi bölgenin temizlenmesinden sonra temizlenme süresini izleme eden ilk 6 ay içinde bölgenin röntgenini isteyecek ve kemiğin more tips here bölgede iyileşmesini, enfeksiyonların yeniden oluşup oluşmadıklarını yoklama edecektir.

gülşatır selam hocam 3haftadır diş vecası çekiyorum dr gittiğim de doktorum ilaç tedavisine esasladı 1 haftasının sonun da apse geçmemiş enjektör tedavesine başaladık 5günün sonun da dişimi çekti ve halen balkıyor dr see it here gittiğim de bunu olabilceğini söledi ağrı stoper ve antibiyotik kullanmama karşın dertlarım devam ediyor napmalıyım

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *